MICROBLADING Szczecin – zabieg krok po kroku

0
1017
microblading szczecin

DROGA DO OLŚNIEWAJĄCYCH BRWI – REPORTAŻ Z ZABIEGU MICROBLADING

Prawie każda z Nas zapewne myślała już o poprawianiu brwi za pomocą microbladingu. Jednak chyba jeszcze nigdzie nie spotkałam się z relacje z zabiegu – krok po kroku. Tak więc, jeśli jesteście ciekawe jak wygląda microblading Szczecin w studiu makijażu permanentnego, zapraszam do mojej relacji. Makijażu nie wykonuje się maszynką do standardowego tatuażu ale specjalnym piórem na które składa się tzw. pen i mikroostrze – stworzone z ogromu igiełek układanych w jednej linii, co łudząco przypominają mały ostrze. Dlatego również jest to mega precyzyjna praca, która wymaga czułej makijażystki, ponieważ prawie każdy mikro włosek jest rysowany ręcznie i powinien być przemyślany. Po wytatuowaniu włosków z pomocą pena, brwi dodatkowo będą smarowane na parę minut kolorem, aby się jeszcze bardziej zapigmentowały.

Permanentne malowanie Brwi to sposób na utrzymanie makijażu przez długi czas, bez konieczności codziennego wykonywania makijażu. Mając ochotę być w każdej sytuacji piękna, zarówno na basenie, siłowni lub na spotkaniach, a make up winien być wyjątkowy to koniecznie zainwestuj w microbladning. Czy ten zabieg jest bolesny i nieprzyjemny? Nie będę owijała w bawełnę – nie jest całkowicie bezbolesny. Pomimo używa się właściwej maści i znieczulenia na bazie lidokainy. Ja miałam lekki ból połączony z specyficznym odgłosem drapania skóry na głowie. Pomimo to uzyskany efekt po wykonaniu makijażu permanentnego wynagradza wam ten delikatny dyskomfort więc gdybym miała zrobić go ponownie to nie zwlekałabym się ani chwili.

Microblading Szczecin – ile kosztuje i gdzie go zrobić?

Jak dużo kosztuje makijaż permanentny w Szczecinie? Makijaż permanentny Szczecin kosztuje od 450 pln do 1350 zł w zależności od studia oraz artystki , która zrobi zabieg. W cenie wliczony jest makijaż uzupełniający, który wykonuje się często po 35 dniach, gdy nasze brwi się zagoją. Wtedy powinniśmy delikatnie poprawić ich kształt, dorysować włoski w miejscach, w których ich brakuje i również dopigmentować. Efekty microbladingu utrzymuje się od roku do trzech lat. Umów termin w popularnym studiu makijażu permanentnego w Szczecinie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here