Zarabiaj na Bitcoin z Bitbay

0
412

Jesteśmy uczestnikami historii. W niedzielę zostały uruchomione pierwsze kontrakty terminowe na bitcoinach, które jak piszą niektórzy, mogą całkowicie odmienić przeznaczenie kryptowalut. Oto bitcoin zawitał oficjalnie na giełdę. Stał się głównym nurtem. Zainteresowanie pierwszego dnia było tak ogromne, że dwa razy konieczne było zatrzymać obroty z powodu osiągnięcia limitów zmian cen.

Cboe Global Markets umieściła transakcje terminowe na bitcoiny. Tym samym, ta grupa giełd z Chicago, będzie pierwszą, która wprowadzi do obiegu bitcoinowe futuresy (rodzaj kontraktu). Również w grudniu z własną ofertą ruszy CMB Group, rywal Cboe, a Nasdaq przygotowuje się do utworzenia bitcoinowych transakcji terminowych w drugiej połowie 2018 roku.

Kurs bitcoina po transakcjach terminowych na giełdzie w Chicago

Produkt proponowany przez Cboe umożliwi inwestorom obstawiać zakłady nawiązujące do prognozowanej ceny bitcoina, która zostanie określana na podstawie notowań na giełdzie Gemini, założonej przez braci Winklevoss. Wielu uważa, że te futuresy otwierają dojście na szeroki udział w rynku wirtualnego pieniądza również na Wall Street, jak i u inwestorów indywidualnych.

I tak się poniekąd stało. Cboe dwa razy zatrzymało dzisiaj rano handel kontraktami bitcoina po wzroście o 10 proc., a następnie o 20%. Pauzy trwały kilka minut, co miało dać czas na ochłonięcie inwestorom.

Debiut kontraktów przesunął także cenę bitcoina. Z weekendowego dołka poleciała ona w ciągu ostatnich godzin w górę o blisko 20 proc. Holger Zschaepitz, reproter rynkowy „Die Welt”, zauważa nawet, że pozorny pieniądz może stać się nowym złotem dla pokolenia Y. W czasie gdy wycena kryptowaluty rosła, na wartości tracił żółty kruszec oraz srebro.

Transakcje terminowe na bitcoina

Cała historia bitcoina z amerykańską giełdą to jednak początek prawdziwej rewolucji. Prezes Cboe, Chris Concannon, już wspomiał, że na celowniku mogą się znaleźć kontrakty terminowe na inne kryptowaluty.

Inwestycja w Bitcoin

Należałoby więc zaciekawić się inwestycją w kryptowaluty. Wśród niejednej platform ułatwiających inwestowanie, znalazła się jedna która przykuła naszą skupienie to Polska platforma BitBay. Naszym zdaniem jest to profesjonalna i równocześnie intuicyjna giełda ułatwiająca kupno i sprzedaż Bitcoin, ETH, Bitcoin Cash, LTC, Lisk oraz innych kryptowalut. Od jej powstania w roku 2014 do dnia dzisiejszego firma osiągneła międzynarodowy sukces jedynie z Polskim kapitałem. Podsumowując BitBay Giełda jest idealną platformą aby rozpocząć przygodę z krypto walutami. Szybka i intuicyjna na BitBay rejestracja i BitBay weryfikacja pozwoli Ci zanurzyć się w świecie wirtualnych walut w kilka kliknięć. Aby poznać zdanie osób korzystających z platformy zapraszamy do zakładki BitBay Opinie .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here