Jak funkcjonuje BitBay.net

0
390

BitBay Opinie

Naszym zdaniem giełda BitBay to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem:

Nowa BitBay.net 3.0

Nowa edycja giełdy Bitbay pozostała wykonana z myślą o traderach, dla których liczy się przede wszystkim szybkość transakcji. Ażeby podołać ich przewidywaniom nowa wersja Bitbay pozostała zoptymalizowana jak i urozmaicona o najnowsze implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty ekspresowe.

Bit Bay rejestracja:

Inaugurujemy od sporządzenia naszego osobnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent „Załóż konto”.

W nowej wersji rejestracja BitBay została znacznie uproszczona. Na ten czas wystarczy dostarczyć adres email.

Po chwil na kopnięty przez nas adres email odbieramy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk „Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W formularzu dajemy wyselekcjonowany poprzez nas nick czy też hasło, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny w toku kontaktu z biurem obsługi interesanta.

„Przechodzimy później do panelu porządkowego softu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z opcjami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na nowinkę, która widnieje na żółtym tle, u samej góry ekranu. Udaje ono, że nasze konto nie pozostało nawiasem mówiąc zweryfikowane. Weryfikacja Bit Bay jest wiążąca po przestępstwu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Aby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik „Zweryfikuj własne konto”.

Nosimy się do blankietu widzialnego na niżej położonym obrazku.

Wycena polega na potwierdzeniu naszej tożsamości na bazie załączonego dokumentu. Może stać się nim argument osobisty, prawko lub paszport. Z drugiej strony potrzebne jest potwierdzenie naszego adresu poprzez przesłanie skanu jakiegokolwiek rachunku za dla przykładu. prąd/telefon, na którym świta kopsnięty poprzez nas adres zamieszkania.

Konto firmowe w BitBay

:

Bitbay 2.0 daje możliwość też założenie konta służbowego. Konta firmowe zostały spreparowane z myślą o eksploatatorach, którzy prowadzą prywatną działalność oszczędną i chcieliby być w stanie tradowania i rotowania środkami służbowymi. Wszystkie faktury będą dopiero wystawiane automatycznie na dane przedsiębiorstwa.

Wpłaty na Bit Bay

Z nadrzędnego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy opcję „Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z komfortowej alternatyw błyskawicznej odpłaty, urzeczywistnianej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu rzędu 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego oraz wpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane listki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego w obecnej chwili korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy przydatną ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony poprzez serwis Bitbay pojedynczy adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszelkie nasze płatności.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu urządzenia przenośnego tudzież odpowiedniego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować wykształcony szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Innymi słowy, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może trwać (w zależności od obciążenia sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo powiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przewodniego menu po lewej stronie wolimy alternatywę „Moje konto”.

Aktualny stan naszego konta wyrazisty jest także u góry ekranu. Wiadomo, na naszym koncie ujawniły się na pewno Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

W menu nadrzędnym klikamy na renomę „Giełda”.

Na górze ekranu występuje modyfikowane menu, gdzie ujmujemy jaki rynek nas interesuje. Możemy wymieniać Bitcoin czy też Litecoin na trzy dostępne kasy – Pln, Eur i Usd. Nadto, platforma Bitbay proponuje także alternatywę wymiany Ltc / Btc.

W sekcji ” Giełda” możemy pogrzebać trzy koronne zestawienia, na które zwracać będziemy ekscentryczną uwagę:

Oferty skupu (BID) – wszystkie obecnie wystawione propozycje użytkowników serwisu, w których to wyrażają oni swoją misję do zakupu nazwanej ilości Btc za proponowaną przez siebie wartość.

Propozycje odsprzedaży (ASK) – a zatem sytuacja analogicznie odwrotna – użytkownicy deklarują tu, że mają określoną ilość Bitcoinów, które potrzebują sprzedać, pod warunkiem jednakże uzyskania za nie zadeklarowanej przez siebie ceny.

Przeszłe transakcje – wykaz najczerstwiejszych transakcji ziszczonych pomiędzy użytkownikami serwisu (w prawym patetycznym rogu)

Oferty skupu posegregowane są według kursu dla transakcji od najwyższej do najniższej, ponadto propozycje wyprzedaży, wedle tej samej metody, aczkolwiek poczynając od wartości najmniejszej.

Gdzie zakupić kryptowaluty?

Chcą teraz przekazać posiadane poprzez nas Bitcoiny, musimy wystawić propozycję sprzedaży na giełdzie. Możemy skorzystać z trzech możliwości. Pierwszą z nich jest wystawienie odsprzedaży ograniczanej. Ten sposób opiszemy w odleglejszej części przewodnika. Drugą opcją jest szybka transakcja. W wypadku szybkiej sprzedaży/kupna rychłej, system sam dopasuje kurs tak, żeby do dystrybucji zaszło natychmiast. Trzecią możliwością jest skorzystanie z opcji „handluj botem” (nowość!!). Przesianie alternatyw „handluj z botem” dawaje możliwość wystawienie na giełdzie propozycji sprzedaży/kupna po kursie, który nie jest w danym momencie dostępny. Oferta zostanie ziszczona, gdy kurs spełni szczebel wystawionej oferty botowej, a system odznaczy, iż osiągalne środki na koncie użytkownika są starczające do jej zrealizowania. Propozycja jest odosobniona i niewidoczna dla innych użytkowników

Przebądźmy wprawdzie do możliwości wyprzedaży limitowanej.

W tym wypadku możemy uzgodnić szczegóły transakcji (kurs w Pln, ilość Btc czy też zapłatę w Pln). W kolumnie „ Chcę sprzedać” wklepujemy jaką, z obecnie posiadanych, ilość Bitcoinów pożądamy wystawić na wyprzedaż w naszej propozycji. W rubryce „ Kurs”, wklepujemy kurs, po którym gotowi jesteśmy wymienić naszą kryptowalutę.

Uwzględniając kopsniętą przez nas ilość czy też cenę, system automatycznie wyliczy jak wiele złotów uzyskamy za daną transakcję, dając wartość w szpalcie „Cena Pln”.

Inną możliwością jest wpisanie wartości kursu tudzież zapłaty Pln. Dopiero układ am podkreśla jaką ilość Bitcoinów możemy nabyć wedle kopniętych przez nas selekcji.

Wkręcenie przycisku „Sprzedaj” przywoła wystawienie naszej oferty.

Gdy inny użytkownik po wskazanym kursie raczy zakupić Bitcoiny dociera do uwieńczenia naszej oferty. Możemy odnaleźć ją w obwieszczeniach na górze strony.

A także po przejściu do plisy „Historia” w tabeli poprzednich transakcji.

Wybierając po prawej stronie gatunek „Typ operacji” „Wszystkie” możemy zauważyć naliczone dywidendy. Wówczas dodatkowo możemy wykształcić i nabazgrać w formie pakietu Pdf, klikając na odnośnik niżej tabeli – Weź historię przemian salda jako Pdf.

Warto zdawać sobie sprawę, iż p rowizje wymiękają płynnemu zmniejszaniu w wypadku wielkiego woluminu wszystkich naszych transakcji przeprowadzonych w zaciągu przeszłych 30 dni.

Skosztujmy prześledzić teraz odwrotny do poprzedniego gatunek transakcji, a mianowicie zakup Bitcoinów za posiadane poprzez nas złotówki. Nawracamy do podzespołu „ Giełda”.

Po kursie 830 zamierzamy kupić Bitcoiny za wartość 2500 Pln. Ilość Bitcoinów pozostała obliczona automatycznie i promowała 3,01204819 Btc.

Nasza oferta znajduje się współcześnie na czwartym miejscu na liście „ Propozycje skupu (BID)”. Zarysowana jest poprzez brak ikony z prawej strony. Niebieska ikona koszyka znaczy, że posiadane przez nas środki są starczające, aby skorzystać z tej oferty. Czarna ikona jest wskazaniem ofert, które dla nas w danej chwil niedostępne z racji braku wystarczających środków.

Wystawioną poprzez nas propozycję odczuwamy także po prawej stronie w sekcji „ Moje oferty”.

Jak zainicjować wypłatę z bitbay

Klikając na propozycję napływa znak „x”. Po naciśnięciu tego symbolu jestem w stanie skasowania oferty.

Nie spychamy jednakże naszej propozycje. Przechodząc do plisy „Moje konto” w idzimy, że posiadane poprzez nas środki w Pln świtają teraz w szpalcie „Z ablokowane”. Oznacza, iż serwis odwlekł je z góry transakcji, która o każdej porze dnia i nocy sztachety dojść do wyniku z słuszności wystawionej przez nas propozycje zakupu Btc.

Jeśli w opcjonalnym momencie pragniemy zrealizować nazwaną ilość nagromadzonych w Bitbay pieniędzy (z wyjątkiem tych aktualnie zablokowanych), możemy to zrobić, preferując pozycję ” Wypłaty”. W następnej kolejności wolimy TYTUŁ:
Jakie są opinie o Bit Bay.

TREŚĆ:
walutę, którą chcemy wypłacić.

Potrzebując zrealizować Btc, poprawiamy blankiet serwując kwotę którą chcemy wypłacić do naszego portfela jak i adres odbiorczy naszego portfela. Wszystko zatwierdzamy przyciskiem „Wypłać”. Minimalna suma przelewu w wypadku Btc to 0.001.

Pożądając wypłacić złotówy, wolimy Pln spomiędzy kas dostrzegalnych u góry ekranu i wypełniamy formularz wypłaty, podając między innymi. przykład konta bankowego, na które ma nastąpić wypłata. Wartość minimalnej wypłaty w Pln to 5 Pln. Pamiętajmy, iż pensja na konto bankowe osiągalna jest jedynie po weryfikacji naszego konta. Możemy dodatkowo skorzystać z wypłaty rychłej. Wypłaty natychmiastowe wykonywane są przez Bluecash. Zgodnie ze statystykami firmy, z okładem 96% wszystkich wypłat urzeczywistnianych jest na przestrzeni 1 minuty od zamówienia.

Wraz z nową wersją Bitbay dostępny jest też wznowiony panel softu partnerskiego.

Czemu pożądane byłoby pomyśleć przystąpienie do softu partnerskiego Bitbay? Od każdej osoby utrwalonej dzięki użyczonemu przez nas linkowi możemy dożywotnio odbierać 20% dywidend braci z tytułu spełnianych poprzez nią transakcji na giełdzie. Panel programu jest oczywisty, a Bitbay proponuje obszerny kalejdoskop towarów preferencyjnych do zużytkowania przez kontrahentów.

Opinia BitBay

Naszym zdaniem BitBay to najlepsza gieła kryptowalut w Europie zachodniej.
Więcej możesz dowiedzieć się tutaj: opinie bit bay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here